BARCODE 1. YIL PARTİSİ BOMBA GİBİ GEÇTİ

0

Denizli’nin eğlence sektörüne farklı bir anlayış kazandıran ve gecelerin vazgeçilmezi mekanlardan birisi olan Barcode, 1. yılını dün gece düzenlediği büyük bir partiyle kutladı. Partide mekanın tüm sanatçılarının yanı sıra Denizli’nin önde gelen iş adamları da vardı. 

Denizli son dakika haberleri. Habercikus.com, Denizli haberleri.

1. yaşını kutlayan Barcode ailesini Denizli’nin önde gelen isimleri de yalnız bırakmadı. Denizli’nin en nezih otellerinden Çimenoğlu Otel işletmecileri Çağlar Çelik, Havva Çelik ve Nihan Çimenoğlu, iş adamı Barış Oğuz, Victory’s Spa işletmecileri Fatma Çelik Yaşar ve Lider Kaya, Denizli gece hayatının yakından tanıdığı sempatik simalardan Tarkan Salman, Denizli sahnelerinin en sempatik yüzü ve sahnelerin kralı Karaca ve bir çok isim bu gecede bulundu. Taha Ayhan’ın sahne aldığı gecede neredeyse yıldızlar geçidi yaşandı. Denizli’nin tüm sevilen solistleri o gece sahneye çıkarak sevilen şarkılarını Barcode için okudu. Eğlencenin sabahın ilk saatlerine kadar sürdüğü bu muhteşem gece öncesinde Barcode’nin yıldız solisti Taha Ayhan ile özel bir röportaj yaptık.

t1

Denizli’nin en kaliteli otellerinden Çimenoğlu Otel’de gerçekleştirdiğimiz röportajda Taha Ayhan, Mehmet Özden’in sorduğu tüm sorulara büyük bir samimiyetle cevap verdi. İşte o röportaj;

Haberci Kuş: İlk olarak vakit ayırdığınız ve röportaj isteğimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Müzik hayatına nasıl başladınız? Hikayenizden biraz bahseder misiniz?

Taha Ayhan: Öncelikle ben teşekkür ederim sizlerde yoğun temponuzdan vakit ayırarak bizlerin sesi olmaya devam ediyorsunuz. Müzik hikayemiz şu şekilde başladı. 7 yaşımda babam beni bağlama kursuna göndermişti. İlk olarak bağlama ile başladığım müzik serüvenim 10 yaşında gittiğim piyano eğitimimle devam etti. 17 yaşımda ise keman ile devam ettim. Sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvar bölümünü kazandım ve müzik hayatımın eğitim aşaması bu şekilde sürdü. İlk sahne aldığımda 17 yaşımdaydım. İzmir Konak’ta ordu evinde sahne almıştım. Bunların yanı sıra Radyo Programcılığı ve Televizyon sektöründe de geçirdiğim bir dönem oldu. Ankara’da 1 sene kadar Radyo Programı yaptıktan sonra 1 sene Kon TV’de, 1 senede Ege TV’de televizyon programları yaptım.

t1

Haberci Kuş: Peki müzik sizin için bir amaç mı araç mı?

Taha Ayhan: Bu sorunun tamamen dışında. Müzik benim için hayat. Müzik benim işim, eşim, hayatım. 3 yaşımda tarakla ve kumandayla şarkı söylemeye çalışan bir adamdım ben. Hedefim her zaman müzikti ve hep öyle devam edecek.

t1

Haberci Kuş: Gelecekte kendinizi nerede görüyorsunuz? Bundan 10 yıl sonra Taha Ayhan nerede olacak?

Taha Ayhan: Sizlere belki çok iddialı gelebilir fakat gelecekte Türkiye’nin starı olarak beni göreceksiniz. Hatta bu 10 sene gibi uzun bir zaman almayacak. Önümüzde ki yaz sizleri de tüm takipçilerimide büyük sürprizler bekliyor diyebilirim.

t1

Haberci Kuş:  İdolüm  dediğiniz bir sanatçı, müzisyen var mı? Rakibiniz var mı? Müzisyenler arası rekabet var mı?

Taha Ayhan: Tüm solist arkadaşlarımla birlikte eğlence sektörü ve gece hayatına renk katmak müzik yapmak için çaba sarfediyoruz. Elbette rekabet ortamı oluyor fakat ben o rekabetten kendimi uzak görüyorum. Çünkü diğer solist arkadaşlarımla aramızda sahne ve tarz olarak farklılıklar var. Hem sesim, hem sahnem diğer müzisyen arkadaşlarımdan daha farklı. İdol sanatçı konusuna gelecek olursak Türkiye’de Tarkan fakat son zamanlarda yabancı şarkıcıları da takip ediyorum. Özellikle Rihanna ve Madonna bunlar cidden kalitenin adı olmuş durumdalar.

t1

Haberci Kuş: Denizli’de eğlence ve gece hayatını değerlendirecek olsanız ne dersiniz? 10 üzerinden bir puan verecek olsanız bu kaç olurdu?

Taha Ayhan: Denizli eğlenerek program yaptığım yerlerin başında geliyor. Kaliteli bir dinleyici kitlesi var o yüzden burada sahne almaktan çok memnunum. Ama her konuda olduğu gibi bazı eksikler elbette var. O sebeple Denizli’ye 10 üzerinden 7 puan verebilirim.

manset2

Haberci Kuş: Sahne hayatının elbette güzel yanları var, fakat zorlukları da elbette oluyordur. Bunlardan bahsedecek olsanız neler sizi yoruyor.

Taha Ayhan: Bunun kesinlikle tek bir cevabı var YOL… Ömrüm yollarda geçiyor diyebilirim. Bir çok şehirde sahne alıyorum. O yüzden çoğu zamanım yollarda geçiyor. Ve bu benim en büyük yorgunluğum.

manset2

Haberci Kuş: Yoğun iş temposunda ailenize ve özel hayatınıza vakit ayırabiliyor musunuz?

Taha Ayhan: Aileme elimden geldiğince vakit ayırmaya çalışsam da ayda 1 yada 2 defa ancak yanlarında olabiliyorum. Yoğun bir tempomuz var o yüzden ancak bu kadar vakit ayırabiliyorum. Özel hayat derseniz onun ne olduğunu unuttum. Yenilip içilen bir şey mi?

t1

Haberci Kuş:  Muhtemelen bir çok şehirde programlara çıkıyorsunuz. Evim dediğiniz bir şehir var mı?

Taha Ayhan: Her gittiğim her sevildiğim yer benim evimdir. Gittiğim her yerde çok büyük bir ilgi ve alaka ile karşılanıyorum. O yüzden program yaptığım neredeyse her yer benim evim diyebilirim.

t1

Haberci Kuş: Yıllardır müzik piyasasının ve gece aleminin içerisindesiniz? Sektöre yeni giren müzisyenler ve solistler için tavsiyeleriniz neler olacak?

Taha Ayhan: Başarının sırrı bence mütevaziliktir. Ne kadar alçalırsanız o kadar yükselirsiniz. Mütevazi olun ve dik durun..

t1

Haberci Kuş: Buradan sizleri takip edenlere ve sevenlere son olarak söylemek istediğiniz bir şey var mı?

Taha Ayhan: Benim programıma gelen herkes kendini evinde hissedecektir buna garanti verebilirim. Taha Ayhan’ı ayıran şey dışarıda nasılsam sahnede de öyle olmamdır. Beni dinlerken güldüğünüz bir anda ağlayabilir. Ağladığınız bir anda gülebilirsiniz.. Sadeyim doğalım ve mütevaziyim bunu da sahneme yansıtmaya özen gösteriyorum. Herkesi sahneme bekliyorum. Beni destekleyen tüm dostlarıma sizlerin aracılığınızla teşekkür ediyorum.

İŞTE MUHTEŞEM BARCODE GECESİNİN FOTO GALERİSİ

[Best_Wordpress_Gallery id=”48″ gal_title=”BARCODE GECESİ”]

Cevap yaz