DENİZLİ TEŞKİLATI FETÖ FAALİYETLERİNE SESSİZ KALIYOR

0

AK Parti Denizli Disiplin Kurulu Denizli gündemine oturan bir karar verdi. Verilen karar neticesinde daha önceden Ak Parti Denizli Milletvekili Adayı olan Emin Okkaya’nın da içinde bulunduğu 12 kişinin ihracı istenildi. 

Verilen karar neticesinde dün eline tebligat ulaşan Ak Parti’nin önceki dönem Milletvekili Adayı Emin Okkaya ilk kez Haberci Kuş’tan Mehmet Özden’e konuştu. Okkaya; ‘FETÖ terör örgütünün faaliyetlerine sessiz kalınıyor. Bunlara sessiz kalmadığım sanırım ihracım isteniliyor’ açıklamasında bulundu.

Okkaya, Mehmet Özden’in ihraç kararı hakkında ne düşünüyorsunuz? sorusuna şu şekilde cevap verdi:

Şu anda çok söyleyebileceğim bir şey yok. İhraç işlemleri başlamış yeni haberimiz oldu. Dün tebligat elime ulaştı. Neyle suçlandığımı bilmiyorum. Sosyal medyada ki paylaşımlarımdan dolayı suçlandığım söyleniyor. Hangi paylaşımım olduğunu merak ediyorum. Bu sebeple bugün partimize giderek hangi paylaşımdan dolayı suçlandığımı hakkında dilekçe verdim. Gelecek sonuca göre savunmamı yapacağım.

Vatan millet sevdamızı herkes biliyor. Bugüne kadarda AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanıma bağlılığımı herkese ispatladım. Ama parti içerisinde ki yanlışları dile getirdik. Bunun sonucu bu oldu.

Verilecek karardan sonra yapacağımız açıklamalar daha net olacak. Kim hakkında ne düşündüğümüzü açık açık söyleyeceğiz. Partimize karşı hiç bir şeyimiz yok. Davamız ve liderimiz sabittir. Recep Tayyip Erdoğan’ın, Atatürk’ten sonra gelen dünya lideri olduğunu düşünüyorum. Denizli teşkilatı içinde FETÖ faaliyetlerine sessiz kalınıyor. Bunlara karşı duruşum ve tepkim her zaman devam edecek. İhraç edilmeyi bir kenara bırakalım, ölüm olsa da ben bu işin peşini bırakmayacağım. FETÖ ile mücadelem sonuna kadar devam edecek. Reis ne dediyse onu yapmaya devam edeceğim.

Cevap yaz