IMAGINE KORAY AVCI KONSERİYLE DENİZLİ’Yİ SALLADI

0

Denizli’de istisnasız bir çok büyük konsere imza atan Imagine Bar yine dev bir konserle kapılarını açtı. Yaklaşık 400 kişinin katıldığı konserde Koray Avcı Denizlili hayranlarıyla bir araya geldi. 

manset

Denizli’de bir çok etkinlikle adından sıkça bahsettiren, gençlerin ve Denizli’nin elit tabakasının gözde mekanı haline gelen Imagıne Bar & Cafe yaptığı organizasyonlar ve konserlerle ilklere ve gece hayatına yenilikler katarak ilerlemeye devam ediyor. Koray Avcı ile kapılarını açan Imagıne Bar yaklaşık 400 kişilik katılımcının bulunduğu dev bir konserle mükemmel bir geceye imza attı. Şarkıcı Koray Avcı’nın 22.30’da sahneye çıkmasıyla şaha kalkan eğlence mekanı gecenin ilerleyen saatlerine kadar Koray Avcı’nın tüm şarkılarına eşlik etti.

manset2

MORALİNİ DENİZLİ YERİNE GETİRDİ

Sahneye çıktığında gözlerinin dolu olduğu görülen şarkıcı Koray Avcı sahneden de moralinin bozuk olduğuna dair bir itirafta bulundu. Kendisini üzen bir haber aldığını söyleyen sevilen sanatçı “Benim sizden başka kimim var ki. Bugün sizden ricam bazen sesim gidebilir tüm şarkılarımda bana eşlik edin. Bu gece tüm şarkıları beraber okuyalım” dedi.

Sahnesini başlatan ve türkü ağırlıklı şarkılar ile yaptığı sahnesinde Denizlili hayranlarıyla moral bulan sevilen sanatçı gecenin ilerleyen saatlerinde adeta mekanı çoşturdu. Hareketli türküler ile konuklarını gece boyu oynatan sevilen sanatçı son şarkı olarakta Denizli için Cemilem türküsünü okudu.

manset2

DENİZLİ’NİN SİYASİ YÜZLERİ BU KONSERDE BULUŞTU

Denizli’nin bir çok tanınmış ismininde bir araya geldiği konserde bir çok tanılan isimde vardı. CHP Merkezefendi Meclis Üyesi Şeniz Doğan ve Ak Parti’li Av. Mehmet Ali Yılmaz’ın da bulunduğu konserde Doğa Park İşletme Sahibi Harun Doğa’da vardı.

manset2

15 TEMMUZ ONUDA ETKİLEMİŞ

Sahneden hayranlarıyla sık sık diyalog kuran ve sohbet eden Koray Avcı, 15 Temmuz’un onuda etkilediğinden bahsetti. 10 Temmuz’da çekimleri tamamlanan 2. albümüne ait Kıvırcık Ali şarkısı olan Yanımda Sen Olmayınca şarkısına çektikleri klibi yayınlayamadan 15 Temmuz’da bir darbe girişimi olduğunu, klipte ise kendisinin kelepçelenmiş bazı sahneleri olduğunu söyledi. Bu tarz bir ortamda bu klibi çıkarmayı doğru bulmadıklarını kaydeden sevilen sanatçı klibin hazır olduğunu ve yakın bir zamanda onuda yayına sokacaklarını söyledi.

manset2

YENİ İŞLETMECİDEN İDDİALI BAŞLANGIÇ

Yakın bir süre önce Imagıne Bar & Cafe’nin işletmecisi olan Gökan Çoban, yeni sezona iddialı başladı. Denizli’de bir çok ilke imza atan mekanlardan birisi olan Imagıne Bar’da düzenlenen dev Koray Avcı konseriyle gelen konuklarla tek tek ilgilenen genç işletmeci yeni sezonda çok iddialı olduklarını kaydetti. Çoban; “Yeni sezonda Imagıne sahnesi daha önce hiç görmediğiniz bir çok sanatçıyı ağırlayacak. Bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Konserlerle ilgili tarihlerimiz sosyal medya hesaplarımızdan yayınlanıyor. Şu anda Denizli’ye sürpriz bir isim getirmek için görüşmelerimiz devam etmekte. Yakın bir zamanda yeni isimlerle karşınıza çıkmaya hazırlanıyoruz” dedi.

manset2

MEHMET ÖZDEN’İN SORULARINI YANITLADI

Haberci Kuş muhabirlerinden Mehmet Özden’in sorularını cevaplayan Koray Avcı, Denizli artık benim memleketim dedi. Daha öncede sık sık Denizli’ye geldiğini söyleyen sevilen sanatçı “Denizli’de olmaktan çok mutluyum. Buraya sadece konserler için değil gezmek ve Denizli’nin güzelliklerini tekrar görmek içinde gelmeyi çok istiyorum. Yoğun bir tempomuz var bu temponun içerisinde vakit bulabilirsem yeniden Denizli’ye geleceğim. Sık sık konserlerle bir araya geliyoruz. Denizli’de ve Imagine’de olmaktan çok mutluyum” dedi.

manset2

manset2

manset2

manset2

manset2

manset2

Cevap yaz