YOL KENARINDA İKİ CESET BULUNDU

0

Acıpayam İlçesi, Kumafşarı Mahallesi, Yolak Mevki olarak bilinen noktada yol kenarındaki bir tarla da iki cansız beden bulundu.

İddiaya göre, yol kenarındaki bir tarla da hareketsiz şekilde yatan bir erkek ile bir kadın şahsı gören vatandaşlar, şüphelendikleri bu durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Olay yerine giden jandarma ekipleri, ateşli bir silah ile vurulmuş bir erkek ve bir kadının cansız bedenleri ile karşılaştı. Hemen olay yerine sağlık ekipleri ile Olay Yeri İnceleme Ekipleri çağrıldı.

Sağlık ekiplerinin yaptığı inceleme iki kişinin de hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yeri ekiplerinin yaptığı incelemede erkek şahsın Kumafşarı Mahallesinde ikamet eden 65 yaşlarında olduğu tahmin edilen Boncuk Mehmet olarak tanınan Mehmet D. olduğu tespit edildi. Hayatını kaybeden kadın şahsın ise kim olduğu henüz açıklanmadı. Meydana gelen bu olay sonrası jandarma ekipleri soruşturma başlattı.

Mehmet D. ve kadın şahsın cansız bedenleri ölüm sebeplerinin net olarak anlaşılabilmesi için otopsiye gönderildi. Kafalarda ise yaşanan bu üzücü olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğu sorusu kaldı.

Kaynak: Acıpayam Gazetesi

Cevap yaz